turnaj_nohejbal_2015O minulém víkendu se odehrál turnaj v nohejbale, k němuž byli přizváni všichni fanoušci SK Sigma Olomouc. Krom stálých týmu které se objevují na většině turnajů (U12, HL, BZS, Modrobílá garda), se tentokrát na turnaji objevili týmy neznámé jako Sokol Slatinice nebo tým sponzora hospody D2. Ale také především “exotičtí” zahraniční hosté z GKS Jastrzebie. Všem patří dík za účast a nebojím se říct i za sportovní kvalitu (ikdyž někteří dědci možná trošku pokulhávali).

Velký dík take patří sponzorům turnaje WPP Financial s.r.o., Minipivovaru Kosíř a Music Baru D2.

turnaj_nohejbal_2015-4

Ale teď už k sportovním výkonům. Od začátku turnaje se vyprofilovali jako favorité týmy Jastrzebie a Sokola Slatinice. A asi nebudu příliš předbíhat, když prozradím, že oba týmy se utkali o konečné prvenství ve finále. Ovšem ani sportovní výkony ostatních týmu nebyly špatné. To koneckonců nejlépe dokumentuje fotogalerie z našich fb stránek (odkaz), kde se boj o každý balón jednoznačně zrcadlí. Ale bohužel, vítěz může být pouze jeden. A tím se pro tento rok stali hráči Sokola Slatinice. A nutno podotknout zaslouženě, když podávali nejvyrovnanější výkony a nejlépe se vyrovnali s počasím, které jako jediné nebylo ideální a sužovalo všechny soutěžící. Proto taky někteří hráči své vypadnutí po základní skupině brali prakticky jako vítězství.

Konečné pořadí:
1. Sokol Slatinice
2. GKS Jastrzebie
3. DDvojka
turnaj_nohejbal_2015-2

Po turnaji jsme navštívili generálku na ligu, která by však vydala na samostatný článek. A o žádnou hitparádu teda rozhodně nešlo. Snad si jen dovolím zadoufat, že Halenárův gól nebyl poslední.
A tentokrát se za hojné účasti odehrála I after party kterou někteří zakončovali po nočních tanečních klubech kde, řádili Legionisci.

Co říci závěrem? My jako pořadatelé jsme se samotným turnajem velmi spokojeni a určitě můžeme slíbit, že jej příští rok budeme opět organizovat. Samozřejmě by se našli některé drobné mušky, ale i ty se pokusíme do příštího roku zlepšit a připravit pro vás ještě lepší turnaj.

A jak jste turnaj viděli vy?
Fotky z turnaje v nohejbale

turnaj_nohejbal_2015-3

Podobné články