V tomto a minulém týdnu vyšlo na těchto stránkách hodnocení sezóny od zástupců kotle, speakrů a tvůrce choreí. Dnes vám přínášíme poslední hodnocení které si na starost vzal M_L, který se považuje za zástupce všech výše zmíněných skupin. A take vám bude prezentovat nejbližší plány Ultras Sigma. Ty byly prodiskutovány již na srazu ultras, který se konal po konci sezóny.
k-7-1024x492
Tohle hodnocení z mého pera bude úplně jiné než všechny která jste do teď četli. Vlastně to ani nebude hodnocení. Myslím, že vše podstatné už bylo vyřčeno. Já bych pouze chtěl poděkovat všem, kteří se i přes nepřízeň osudu (pouze toho sportovního samozřejmě) scházeli po celou sezónu v Sektoru S. Také bych chtěl poděkovat těm, kteří se ukazovali na výjezdech po dědinských stadionech, kteří nacestovali tu spoustu kilometrů a rozhodli se podporovat Sigmu i ve druhé lize.

Ale samosebou to postupem do ligy pro nás fanoušky vůbec neskončilo. Dá se říct, že spíše naopak.

Už příští víkend se budete moct zapojit do přípravy dvojručních vlajek (chcete-li pomoct, kontaktujte nás do zpráv na fb Ultras Sigma). A s tím take souvisí možnost vymyslet návrh na tyto dvojručky. Počítá se každý nápad doručený v písemné, nebo lépe v grafické podobě. Ty nejlepší nápady vystavíme a i vy budete moci vybrat, jaké nakonec budou na našich zástavách.
IMG_7365-1024x682
Dále pro všechny fanoušky připravujeme turnaj v nohejbale. A to v termínu 18-19.7. Bude se hrát ve tří členných týmech, které můžou mít dva náhradníky. Bližší podrobnosti v nejbližší době umístíme zde, na webu sigmalomouc.cz a na fb UltrasSigma. Máte-li zájem se zúčastnit, posílejte přihlášky taktéž do zpráv na fb US.

V neposlední řadě je třeba připravit zpěvník Ultras Sigma pro všechny fanoušky. A aby to nějak vypadalo, je třeba alespoň 30 lidí. Toto natáčení se nejspíše uskuteční v posledním víkendu před začátkem ligy. A do té doby můžete případně zasílat návrhy na nové chorály. Ideálně v podobě textu a melodie.

A protože opakování je matka moudrosti, připomínáme vám, že hledáme bubeníka do našich řad.

ULTRAS ZDAR a FAČRU ZMAR!
20141213_1700530

Podobné články