My fanoušci Sigmy se snažíme dlouhodobě pomáhat lidem v nouzi. A protože si myslíme, že nejzranitelnější jsou děti, snažíme se jim pomáhat kde je to jen možné. Minimálně se snažíme každý rok je na každé vánoce jim zpříjemnit vánoční svátky nějakými těmi dárečky. Tohle jsme udělali i minulý rok a vrchní sestra se nám tehdy svěřila, že by na oddělení potřebovali 2 televize na pokoje malých pacientů. My jsme slíbili, že se v tomto pokusíme pomoct. Ale měli jsme obavy zda-li se nám to může podařit.

A světe div se, ta nejodpornější lidská zvěř (zatím tedy po uprchlících), tak nás alespoň často presentují v médiích, toto dokázala zařídit a přinesla radost. My fanoušci, ve spolupráci s hráči Sigmy a za vydatné pomoci podporovatelů akce fanoušků Kučova pětka (více o akci) ve středu odpoledne přinesly dvě nové televize na dětské oddělení nemocnice ve Šternberku, kde nás přivítaly paní primářka MUDr. Klosová a vrchní sestra Bc. Eva Kolářová. No a nakonec jsme spolu s Tomášem Zahradníčkem, Davidem Houskou a Jiřím Texlem zaujali celé oddělení, takže na fotkách je nás celá tlupa. Hráči nakonec navštívili dětského pacienta který jediný před nimi neměl ostych a zpříjemnili mu tak aspoň malou chvíli jeho pobytu v nemocnici.

My samozřejmě budeme i nadále v naší podpoře mládeži v nesnázích pokračovat a můžete se těšit na naše další kousky.

Závěrem ještě musíme zmínit ty jež nám velmi pomohli se zajištěním darovaných televizí: Euronics.cz, nákupní galerie Šantovka, minipivovar Kosíř, profesionální úklid Haryservis, OCN 24-07, centrum tažných zařízení, Lenders, Hotel Arigone, Olomoucká DRBNA, Rádio Haná a Café La Feé . Všem ještě jednou děkujeme, že s námi podáváte pomocnou ruku.

Sigmáci společně
Naplno a do konce

Podobné články