Po dlouhé odmlce způsobené zimní přestávkou vám opět přináším hlasování o Hráče měsíce Sigma united. Tentokrát hodnotíme v březen, ve kterém se odehrála 4 utkání 2. nejvyšší soutěže fotbalu v ČR #FNliga.

FK PARDUBICE vs. SK SIGMA OLOMOUC 0:3

Střelci: 12. Jakub Plšek, 42. Jakub Plšek, 52. Tomáš Chorý
Sestava: Reichl – Sladký, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček (65. Manzia), Houska, Plšek, Falta – Buchvaldek (83. Petr), Chorý (72. Vašíček)

SK SIGMA OLOMOUC vs. FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM 1:0

Střelci: 20. Jakub Plšek
Sestava: Reichl – Sladký, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček (87. Manzia), Houska, Plšek, Falta (90. Štěrba) – Buchvaldek (41. Hála) – Chorý

FC MAS TÁBORSKO vs. SK SIGMA OLOMOUC 2:0

Střelci: 52. Adnan Džafič, 68. Aleš Nešický
Sestava:Reichl – Sladký, Radakovič, Škerle (73. Yunis), Vepřek – Houska, Plšek – Zahradníček (61. Petr), Buchvaldek (46. Manzia), Falta – Chorý

SK SIGMA OLOMOUC vs. FK FOTBAL TŘINEC 1:0

Střelci: 1. Petr
Sestava: Buchta – Sladký, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček, Houska, Falta (80. Štěrba), Plšek – Petr (68. Manzia) – Chorý (90. Yunis)

Pokud bychom měli za nás některé hráče vypíchnout začali bychom určitě u Michala Reichela, který se vrátil po dlouhé odmlce (nutno dodat skvělými výkony Miloše Buchty jež se nám již po zranění vrátil). Dále další navrátilec Jakub Petr, který vsítil asi nejrychlejší gól v historii Sigmy (víte-li o opaku, nestyďte se nám napsat). A určitě taky nemůžeme zapomenout na obrané řady, které otupily, s vyjímkou zápasu na Táborsku, nájezdníky soupeře. Jediná řada která z našich doporučení vynecháváme je útok, tam není příliš za co chválit. Přeci jen být z obrovským náskokem první a za 4 kola nastřílet 5 branek (navíc většinu záložník) to není žádná hitparáda.

Nyní se již pusťte do hlasování a připravte se na další nervy drásající utkání Sigmy v #FNliga.

Pravidla Hráče sezony 2016/2017

  1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasovat můžete do příštího pátku, po jeho skončení dojde k vyhlášení SU Hráče měsíce.
  3. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé 16 bodů, třetí-13, čtvrté-11, páté-9, šesté-7, sedmé-5, osmé-3, deváté-2.body a desáté-1. bod.

Podobné články