Liberec_mora
Po posledním propadáku se Zlínem se snažíme s upadajícím stavem našeho kotle něco dělat. Rozjíždíme menší propagační akci „Vraťme support na Andrák“ s cílem probrat aktivní fanoušky a zlákat je zpět do ochozů. Co si budeme povídat, současné výsledky a předvedená hra našich hráčů alespoň odežene párkožrouty a pozéry.

Opticky vypadá Esko rozhodně daleko líp, než při zápase se Zlínem. Support se nám také daří vrátit na stadion. Ikdyž jeho kvalita není nijak světoborná, přednost mají spíše jednodušší popěvky, tak se fandí celý zápas. A to hodnotím jako úspěch, když se podíváme na předešlé zápasy.

Připraveny jsou také dvě prezentace. Tou první je oldschoolový Pepek, kterým jsme připomněli staré časy Ultras Sigma. Bohužel lepšímu efektu ubral na kráse malý počet kotelníků s balónky. Druhou prezentací byla narážka na práskačskou spolupráci Ultras Mory s PČR. Ti poté sice zveřejňují své prohlášení, moralizují o mentalitě, ovšem nějak mi nejde na rozum, od které doby je práskání součástí mentality ultras?

Utkání končí remízou, ovšem za předvedený výkon si hráči zasluhují náležitého poděkování. A to nejen od kotle, ale tentokrát se přidává i velká část východní tribuny. Nakonec ještě dává kotel najevo našemu srbskému hráči Urošovi, jaký zastává názor k otázce Kosova, což se setkává s pozitivním ohlasem samotného hráče.

Předvedli jsme sice zlepšení, avšak je to na každém z nás, jak se budeme prezentovat v dalších zápasech! A ten další je v Edenu, sice pátek, ale pojďme vyjet v co největším počtu!

Fotogalerie z utkání Sigma – Slovan Liberec
Ultras Sigma
US_oldschool-Liberec

Podobné články