Aneb toto jste se mohli dočíst v reakci klubu na prý nepravdivý článek na Idnes.cz. Ovšem my fanoušci pozorujeme zcela jiné chování klubu než jaké sám presentuje. Důkazem toho jistě je i článek z dnešní Aktuality z webu SK Sigma Olomouc, respektive z jejich redakční pošty – přečíst můžete zde (pokud jste tak již neučinili).

Ono to totiž vše vypadá jako bohulibý záměr, zastat se pána který chudák trpěl pod hrozným stáním fanoušků, kouřením v sektoru a nedejbože dýmovnicemi. Mrtvolně ledový pot nás polévá po hektolitrech. Ovšem pouze do doby než si přečteme, že do tohoto pekla šel dokonce dvakrát. „Cože?“, řekli jsme si, „to musí mít neskutečnou trpělivost anebo odvahu“. A v ten moment nás začalo napadat proč by někdo něco takového dělal, PROČ??? A zřejmě zcela náhodou bude, že již drahnou dobu se nás klub snaží vypudit ze #SektorS, což je podle nich nejlukrativnější sektor. Začalo to snahou o uplacení fandů a nyní to zřejmě pokračuje jinou cestou. Zkrátka cíl se nezměnil jen prostředky se mění.

Ale my Sektor S vnímáme především jako odkaz Jirky Kubíčka který ho s námi vyjednával a také pokračování tradice vzniklé už v době první ligové sezóny – fandící Východní tribuny. Opakem Východní tribuny je „fandící“ Západní tribuna o které už jste si mohli přečíst mnoho a mnoho a třeba Michal Ordoš ji vysloveně miloval (ale jistě by se našli i jiní hráči). I mezi námi se vedla diskuse jestli se nevrátit na Jih (jednu dobu když se předělávala Východní tribuna byl kotel i tam). Ale za momentálních podmínek, především bez střechy, to pro nás není možnost.

Vypadá to tak, že klub zkrátka neunáší svou pozici, kdy se mu daří. Jenže možná by měl také myslet na situaci až se přestane dařit a nebudou sem jezdit Slavia, Baník či Sparta, jejichž fanoušci vždy Andrák nějak zaplní. Bohužel taháme za kratší konec, ale někteří rozumnější by si mohli uvědomit, že situace kdy prohrají všechny strany není výhrou pro nikoho. A v takové situaci momentálně jsme.

Naši zástupci jsou pozváni na klub, takže o dalším vyústění situace vás budeme brzy informovat.

Podobné články