V úterý 26.7. se konala mimořádná valná hromada našeho spolku. Stávající členové rady chtěli odstoupit ze svých funkcí. Jedná se o předsedu sdružení, který byl u vzniku SU, Tomáše Vaidu a člena Tomáše Ostřanského. Oba zůstávají členy sdružení, ale kvůli časovému vytížení se již nemohou věnovat vedení. Tímto bych oběma, hlavně bývalému předsedovi, rád poděkoval za veškerou činnost v radě sdružení.

Na schůzce bylo rozhodnuto o zeštíhlení rady ze 7 na 5 členů, a to z důvodu zefektivnění a větší pružnosti při domlouvání.
Nová rada ve složení:
Předseda: David Schneider
Místopředseda: Petr Hořák
Místopředseda: Pavel Šaradín
Člen rady: Matěj Sigmund
Člen rady: Dominik Králík

Nová rada si nastavila priority, jakým směrem sdružení nasměrovat a jak podle hesla „Naplno a do konce“ vyvinout větší aktivitu. První vlaštovkou (která však jaro nedělá) z plánovaných akcí bude fanouškovský turnaj, který se uskuteční 6.8.2016. Pro větší atraktivnost a více akcí potřebujeme i vás, tak se přidejte a zapojte se do činnosti sdružení.

Také byly vytipovány druholigové výjezdy, na které vypravíme autobus (pro členy samozřejmě levnější), o těch vás budeme v nejbližší době informovat, stejně jako o dalších aktivitách sdružení.

První utkání za návratem mezi elitu nás čeká už další týden s Opavou, ideální tip na strávení pátečního večera je na „Andráku“! A pro aktivně fandící v Sektoru S!

Za Sigma United
předseda
David Schneider
Sigma United 2010

Podobné články