Opět vám přinášíme výsledky Vašeho hlasování o Hráče měsíce Září Sigma United. A musíme říct, že tentokrát jsou pro nás výsledky velkým překvapením. Počínaje vypadnutím Jiřího Texla z první desítky(minule vyhrál), přes udržení se Chorase v první desítce. Stejně tak jsme čekali, že se připojíte ke Karlu Jarolímovi a Šimona Faltu posunete na první místo. Tak se nestalo, ba co víc…

…Faltič se nedostal ani na druhé místo, skončil až na třetím místě. Ale to jej asi momentálně nemusí vůbec trápit, repre je jistě mnohem lepší náplastí. A navíc už je to druhé třetí místo v řadě, ještě jednou a má hattrick 🙂 .

Smolařem měsíce je Uroš, který byl vícekrát na prvním místě než vítěz, ale opět to na první místo nestačilo. Ovšem také může v říjnovém kole získat hattrick.
A na závěr fanfáry pro vítěze hráče měsíce SIGMA UNITED kterým je Jakub Plšek.
Ten se tak grandiózně vrací po zranění a za zastoupení střelce Chorého si jistě první místo zaslouží

Díky druhému, druhému místu se na čelo celoročního pořadí vyšvihl Uroš, na druhé místo Plša a zároveň se tak stal skokanem kola (skok o 5 příček). Naopak shodně o tři místa spadli Lukáš Kalvach a Jiří Texl. Z prvního místa to však asi bude bolet více. Do pořadí se nově dostali Michal Vepřek, Martin Sladký a Tomáš Zahradníček.

1….Uroš Radakovič……………..32 b.
2….Jakub Plšek…………………..27 b.
3….Šimon Falta…………………..26 b.
4…Jiří Texl…………………………20 b.
5….Tomáš Chorý…………………18 b.
6….Miloš Buchta…………………14 b.
7….Václav Jemelka………………11 b.
8….Zahradníček…………………..9 b.
9….Houska…………………………..7 b.
10….Pavel Moulis………………….5 b.
11…Sladký…………………………….3 b.
12…Kalvach…………………………..2 b.
13…Vepřek…………………………….1 b.

Bodování do celoročního hlasování je následující, za první místo 20 bodů, druhé – 16, třetí – 13, čtvrté – 11, páté – 9, šesté – 7, sedmé – 5, osmé – 3, deváté – 2.body a desáté – 1. bod.

[wdi_feed id=“35″]

Podobné články