My, fanoušci v poslední době vnímáme úpadek našeho kotle a celkově aktivit spojených s fanouškovstvím. Je to částečně zaviněno situací okolo Covid-19 (tím to tedy vše vyvrcholilo) a částečně to je dáno vztahy s klubem a frustrací všech z dané situace. Ovšem nikdo z nás s tím nebyl spokojen. Nejedna noc fanouška byla zkrácena přemýšlením, co změnit. A změna přišla tak nějak sama.

Do vedení se dostali David Rozehnal a Jakub Beneš. Jeden pro nás velmi známý, druhý spíše neznámý. Ale vyvolalo to v nás naději, že může dojít k lepším zítřkům, jak uvnitř klubu, tak i na tribunách. Na základě toho došlo ke dvěma schůzím aktivních fanoušků, jež se dohodli na 16 bodech, které chtějí prosazovat. Body byly představeny na schůzce s klubem, která proběhla v minulém týdnu. Při té příležitosti byla domluvena schůzka další, která proběhla v úterý, kde se již měly řešit konkrétní body. Musíme říct, že ze strany vedení klubu cítíme snahu vrátit fanouškovský ruch na stadion.

Proto jsme se rozhodli vyjít klubu vstříc a přesunout se zpět do jednoho z původních kotlů do sektorů T-U (roh stadionu). KOTEL SE PŘESUNUJE DO PŮVODNÍHO umístění na SEKTORY T-U!!! My jej však i přesto budeme nazývat Sektor S – je to sektor Sigmáků. Na stupínek se dočasně vrátím já, s tím že stále víc a víc bude přebírat speakrování Štěpán (doufám, že ho podpoříte a přebírání ulehčíte). Na nejbližším utkání také naleznete na tribuně Východ stánek s fanouškovským oblečením a dalším od klubu i Originalu, kde bude nově také možné vyzvednout objednané zboží z fanouškovského e-shopu Original 1919. Dále už na první utkání se můžete těšit na optickou prezentaci. I v tomto se vracíme na tribuny. A spousta změn nás ještě čeká.

V tento moment nevíme, zda-li se povede vše dovézt do vítězného konce, pozvednout kotel, udržet vztahy s klubem a zlepšit optickou prezentaci. To všechno záleží na nás všech ultras, fanoušcích, ale i divácích v ochozech Ander katedrále. Ale především dejme změně šanci. Nevraživosti a válek bylo na našich tribunách dost.

Nastartujme společně novou éru.

Podobné články