Fanoušci Sigmy se věnují nejen podpoře svého klubu, ale také se sami různě sportovně trápí. A protože turnaj v nohejbale se odehrál už před měsícem tak nadešel čas vyzkoušet i fotbalové kvality a pod patronací a tvůrčím týmem Sigma United se odehrál už několikátý ročník Sigmaunited cupu (dříve také Sigma fans cup).

V sobotním dopoledni po náročném zapíjení smutku z remízy s Opavou se sešli 4 týmy které později doplnil ještě pátý tým. Bohužel pozvaní hosté s Jastrzebie se nakonec nemohli dostavit a jejich čest zachraňoval jediný hráč který se přidal k týmu U 12. Nakonec tedy se turnaje účastnili týmy Sigmaunited, Ultras 12, Blázni ze stadionu, Modrobílá garda a Babice a opozdilci ze Sigma hooligans.

Turnaj ukázal, že fanoušci nejen umí podpořit svůj tým, ale sami ovládají fotbalové umění na vysoké úrovni. Zápasům nechybělo napětí, pohyb, technické finesy ani odhodlání hráčů. A především nechybělo koření fotbalu, kterého se momentálně nedostává na Andrově stadiónu, góly. A nakonec nechybělo ani něco málo toho kořeníčka v podání pyrotechniky.

Přes vyrovnané výkony nakonec museli být někteří úspěšnější a tak se na prvním místě umístila Modrobílá garda, na druhém pořádající Sigmaunited a na třetím místě už veteráni z Ultras 12.

Fotogalerie z turnaje fanoušků SIGMAUNITEDcup 2016

Podobné články