Blíží se vánoční svátky a v tomto předvánočním čase by lidé měli přemýšlet nejen nad dárky pro své blízké, ale myslet i na ty, co toliko štěstí neměli. Stejně tak jsme přemýšleli i my, fanoušci SK Sigma Olomouc a rozhodli jsme se uspořádat sbírku pro děti na dětském oddělení FN Olomouc.

Toto nebude první akce olomouckých fanoušků. Už dříve jsme podpořili dětské oddělení FNO a také porodní oddělení FNO pletenými oblečky . A tentokrát chceme na tyto akce navázat a obě oddělení FNO podpořit (pokud se sejde více podpory, chtěli bychom podpořit i další nemocnice v našem kraji).

A jak tedy můžete přispět pro dobou věc?

Jednoduše, jedním ze tří níže zmíněných způsobů:

1. přinést do Café La Fée jakoukoli hru, ať už nově zakoupenou anebo už používanou (jen prosíme ať je v dobrém stavu), případně knihu.
2. přinést do Café La Fée bavlněné příze na upletení oblečků pro děti do inkubátorů (můžou být jakékoliv barvy, ale upřednostňujeme modré a bílé), případně pokud pletete i přímo obleček (bližší údaje, rozměry apod. můžete poptat na FB Sigmafotbal).
3. v neposlední řadě se dá přispět finanční částkou na transparentní účet spolku Sigma united 5318062001/5500, v.s. 1919, poznámka: Sbírka FNO

O výsledku a pokračování sbírky budeme průběžně informovat na FB Sigmafotbal.cz nebo Café La Fée
Vklady na účet můžete sledovat zde

sbirka_detske_ruce-1152x864

Naplno a do konce

Sigma united, Sektor S, Ultras Sigma, Hanácká Legie

Podobné články