Vážení fanoušci, za radu zapsaného spolku si dovoluji vás informovat o průběhu Valné hromady z.s. Sigma united a o plánech na naši další činnost na Valné hromadě probrané se všemi členy..

Ve středu 24.1. 2018 proběhla Valná hromada spolku Sigma United. Byla probrána témata z minulého roku ohledně sdružení, ale i okolo fotbalové Sigmy. Bylo zhodnoceno co se nám v minulém roce povedlo a kde naopak máme rezervy a musíme na tom zapracovat. Už dříve zasedla Kontrolní komise a předložila materiály k nahlédnutí členům sdružení. Dále byli zvoleni nový členové Rady Sigma United a její kontrolní komise.

Na pořad hromady se dostala i otázka členských příspěvků, kde po vzájemné dohodě došlo k návratu k modelu ročního příspěvku ve výši 300,-kč. Vzhledem k tomu, že činnost sdružení se od financí odvíjí byla členům připomenuta možnost dobrovolných příspěvků do kasy. Toho někteří rádi využili a rovnou přispěli na akci jež pro členy, ale i nečleny připravujeme (nechte se překvapit, máte se na co těšit). Tímto vás také vyzýváme, aby jste se podíleli na financování našich akcí a máte-li zájem požádejte o víc informací zde sigmaunited@sigmaunited.cz, nebo třeba víte o někom, kdo by naší činnost či akce chtěl podpořit.

Jedním z dlouhodobých bodů naší činnosti je pořádání turnajů a výjezdů pro fanoušky. V tomto budeme pokračovat i v této sezóně. Co se týče výjezdů, tak ty budou pořádány autobusové všude tam, kde by fanoušek Sigmy mohl mít problém se dostat nebo je to tak pohodlnější (nejbližším takovým výjezdem bude do Brna, info o výjezdu zde). V souvislosti s nedávným incidentem v Praze připomínáme, že neneseme odpovědnost za vlakové výjezdy. Nebo dokonce jednotlivce vyrážející na fotbal a tam poškozující dobré jméno klubu, ale i našeho zapsaného spolku.

Turnaje budou pořádány letní a zimní (Nikyho memoriál) a případně se budeme podílet i na turnaji v nohejbale. Naším cílem pro tuto sezónu je otevřít turnaje i pro širokou fotbalovou obec. Bližší informace k turnajům se dozvíte včas prostřednictvím našeho webu Sigmaolomouc.czafacebookové stránky

Samozřejmě chceme pokračovat i v setkávání se s hráči (dříve například rozloučení se fanoušků s hráči Radimem Kučerou, Tomášem Janotkou, Honzou Schulmeisterem nebo Zdeňkem Zlámalem). A dle možností i ve větších akcích jako bylo setkání s hráči po pěti letech od poháru „Kučova pětka“.

Nadále bude probíhat Tipovačka Sigma United a Hráč měsíce Sigma United.

Pokud byste sami měli nápad jak přispět k propagaci fotbalu a Sigmy nebo nějaké připomínky budeme rádi, když se s námi o ně podělíte na výše zmíněném mailu nebo FB stránce. To stejné platí pokud se chcete stát členy našeho zapsaného spolku. Každý se zájmem o Sigmu je v našich řadách vítán.

Za Radu SU
Petr Hořák, místopředseda

Podobné články