Dnes si připomínáme 8 let od slavného vítězství ve fotbalovém poháru, které nám zařídil svým gólem Míša Vepřek. A aby toho nebylo málo, tak letos jsme zatraceně blízko tomu, pokusit se o obhajobu. Vlastně stačí jen dvě vítězství.

Fotky fanoušků z FB/sigmafotbal

Na tuto jízdu však nelze zapomenout. Nekonečná cesta tam, pochod na stadion v takovém počtu, který asi nikdo z nás dlouho nezažije. Tribuna zaplněná fanoušky SIGMY nejen z Olomouce a především chuť fandit. 200 vlajek na tyčích (děkujeme i zpětně za dar panu Runtákovi) a choreografie, která přinesla vítězný gól. Sekt z Plzence pro hráče od fanoušků, oslavy a náročná cesta do Olomouce bez kapky vody, bez občerstvení a se zastávkou až v Pardubicích (a taky jsme vezli jednoho moc smutného Sparťana). Pro každého z nás milion emocí, zážitků a příběhů.

A protože jsme podobným zážitkům (i v této nepříznivé době) velmi blízko, rozhodli jsme si zisk dalšího poháru přivolat a zároveň podpořit aktivní fanoušky Sigmy, kteří by se případně na domácím stadioně chtěli vyšvihnout a předvést svou kvalitu. Jako třeba při výjezdu do Opavy a Zlína před dvěma lety a nebo když se jelo na Baník a Slavii před rokem. A tak jsme si připravili „přivolávací triko“ JEŠTĚ JEDEN (na Hanó)!

Tričko lze objednat na našem e-shopu (tričko Ještě jeden z produkce Original 1919) a kromě nákladů na výrobu jde částka 150 Kč na výše zmíněnou prezentaci při finále na transparentní účet Sigma United. Samozřejmě počítáme i s tím, že by k finále nemuselo dojít a v takovém případě bychom z vybraných peněz nakoupili dárky na dětská oddělení nemocnic v kraji.

P.S.: Na tričku vidíte pana Hudce s pohárem, který drží klukům palce už na obláčku a my věříme, že zařídí přímluvu shora a hráči opět potěžkají druhý pohár na Hané (tedy třetí, ale koho by zajímal Superpohár 😀 ). Tričko je možné koupit pouze v předprodeji na e-shopu Original 1919, distribuováno bude po 24. 5.(nebude-li třeba dříve 😉 ).

Podobné články