V minulém kole doma Sigma nedokázala udržet nulu v obraně (začíná to být naše bolest) po hloupé chybě nejzkušenějšího obránce. A na vašem tipování se to velmi ukázalo protože prakticky polovina tipujících nezískala ani bod do tipovačky. A tak má smysl se ještě přidat a bojovat o ceny jako trička od PGwear, plechovková piva od Holby nebo podepsané dresy, balóny či klubová vlaječka. Naopak nejúspěšnějším tiperém byl Pany následován minulosezóní výherkyní se ztrátou 4 bodů Kamca25 a naopak náskokem 4 bodů před Haloskou. To je však již minulost.

A nyní nás čeká první venkovní utkání s SK Prostějov. A je třeba si říct, že tým Sigmy jde do tohoto utkání jako naprostý favorit. Už vzhledem k tomu, že tým Prostějova se už nyní oprostil od stavění ex-ligových hráčů, ale staví na odchovancích a prostějovských patriotech kteří nemají s ligovým fotbalem zkušenosti. Pokud se vám zdá, že něco podobného už jsme kdysi slyšeli, asi nejsme daleko od pravdy. Podobnou vizi měli i na Sigmě a bohužel pro nás zatím to příliš nefunguje, i když někteří naší mládežníci jistě nejsou vůbec zlí.

Co se však týče našeho tipu tak předpokládáme dvě varianty – 1. jednoznačné vítězství o třídu (asi jako s Holešovem) rodící se však za porodních bolestí obvyklých – domácí první zápas doma, natěšení na rivala z většího města zastiňujícího jejich a taky kdysi slavnějšího. Ta je podle nás i pravděpodobnější a přikláníme se k ní. Anebo varianta dvě, kdy nadšení a nebojácnost domácích udolá slabou psychiku hostů a ti přesto, že budou mít více ze hry prohrají gólem v 86. minutě.

Vzhledem k předpokladu nám bližšímu očekáváme hodně branek v síti Prostějova o které se podělí více hráčů Sigmy. Poté co útočníci neúřadovali minulý pátek, očekáváme góly od Vašíčka a Petra. A zřejmě se nenechají zahanbit ani středopolaři.

Co se týče návštěvy očekáváme vyprodaný dům na straně domácích i hostí. Pokud utkání navštívíte a vyfotíte se tam, nebojte se přidat #skprostejovSIGMA na váš instagramový účet.

TIPOVAT MŮŽETE ZDE
Sportu zdar a tipování obzvlášť.

[wdi_feed id=“6″]

Podobné články