Nedávno jsme zde prezentovali změny, ke kterým došlo ve vedení spolku Sigma United. Jak vyplývá už ze samotného názvu, od začátku bylo  cílem fanoušky Sigmy spojovat. To se bohužel ne vždy dařilo. Ale nyní je čas káru potáhnout dál a více naplňovat cíl spojením skupin. K tomuto by měla směřovat i tato stránka, která se nově mimo jiné stala hlásnou troubou spolku a vše důležité z jeho dění si přečtete zde.

Ale u této činnosti nechceme skončit.

Vyzýváme tímto všechny fanouškovské skupiny, všechny fanoušky z jednotlivých měst či obcí, kteří jezdí, mají vlajku apod., aby nás kontaktovali, sepsali několik slov o své skupině (případně dodali foto), a my tak mohli prezentovat všechny fanoušky Sigmy.

Zároveň vyzýváme aktivní fanoušky se schopností psát, případně ze Žurny (apod.), přidejte se a pojďte tvořit obsah pro fanoušky na FB, Instagramu nebo tomto webu. Obsahu není nikdy dost a snižme roztříštěnost fanouškovských stránek Sigmy. Vytvořme společný proud informací pro fanoušky. Každá ruka se počítá a každý může dostat šanci.

Pouze společně můžeme dokázat věci, o kterých si mnozí myslí, že jsou nemožné.

Dále hledáme programátory, kteří by nám chtěli pomoct vylepšovat systém a podílet se na zpracování technické stránky a realizaci našich nápadů.

A v neposlední řadě, HLEDÁ SE BUBENÍK, do #sektoru S!!!

sigmaci_spolecne
NAPLNO A DO KONCE

Podobné články

4 thoughts on “Spojme síly a pracujme společně SIGMA UNITED

  1. Sbírka by se prazentvala především s fotografie plus doprovodný text. Mohlo by se pokusit dát do kupi celé sezony. Plakát mužstava, autogramy na fotografie (obrázky), vlaječky s pámátečních zápasů. Před zápasové fakta ze zpravodajů. Autetnické fotografie dresů. Ještě popřemýšlím hlouběji na koncepci toho to projektu.

  2. Zdravím příznivce Sigmy, napadle mě jedna idea. Šlo by s kompletnění historie Sigmy v podobě zápasových bulletinů, vlajek, šál, dresů, autogramů a jiných artefaktů. U památných zápasů by se přidali i vzpomínky pamětníků na Real Madrid či IFK Goteborg. Sám bych přispěl na focením své částečné sbírky.

    1. Dobrý den, myšlenka to jistě není zlá. Je však otázka zda-li bychom nesuplovali funkci klubu který svou sbírku má. A jak byste si to přesně představoval, tedy provedení této kompilace?

      1. Klub sice svoji sbírku má, ososbně jsem ji viděl v šantovce i ve Vlastivědném muzeu v Olomouci. Domnívám se, že na webu je přístupnější a také by se mohli do jednotlivích buletínů nahlédnout což klubová sbírka neumožuje. Aby se projekt vydařil tak by bylo potřeba kontaktovat všechny fanoušky. Každý by přispěl tím co má a podle toho by se to vyhodnotilo. Podle mého budou mít fandové doma větší poklady než má samotný klub, třeba nějaké podepsané karty či fotografie hráčů z 90. let. Nejstarší plakát co vlastním je z roku 1988. Ale bude záležet na odezvě ostatních, zda to budou chtít podpořit ,jinak by to pravděpodobně nemělo smysl.

Comments are closed.