V minulých dnech jsme vás informovali o schůzce s vedením klubu na kterou jsme byli pozváni. Přes značné obavy které v nás schůzka vyvolala nakonec se jednalo o konstruktivní diskusi, jejíž výsledek se nám ale samozřejmě nemusí úplně líbit.
Na schůzce byli za klub manažer bezpečnosti Milan Zapletal a capitain A týmu Michal Vepřek. Nakouknout na ty co mu nadávají přišel i Jaromír Gajda. Za fanoušky M_L.

Asi poněkud neoprávněně začnu od Jaromíra Gajdy. Nevadí mu, že se křičí Gajda ven!, je to projevem našich názorů a máme na to právo. Ve své podstatě to považuje za kolorit fotbalu a zažil i horší. Navíc se teď vyhrává takže mu to nevadí vůbec (pokud se bude prohrávat začne mu to zase vadit?, pozn. redakce). V každém případě ze strany klubu (= p.Gajdy) pěkné gesto.

Michal Vepřek, došel za mužstvo poděkovat za podporu, ale neopomněl zmínit tři věci které se jim nelíbí ve spojení s kotlem. Dokonce prý i párkrát uvažovali zda jít na děkovačku. Ve spojení s utkáním se Slavii jim vadí pokřik JUDE SLAVIE!!!, nechápou proč máme potřebu jej křičet vůbec, ale i na jiných utkáních. Dále jim vadí skandování Gajda ven!!! a Bojujte za Sigmu!!!. Nemají pocit, že by někdy za Sigmu nebojovali a spíše je to štve a sráží.

Ovšem hlavní částí bylo setkání s Milanem Zapletalem. Zde mi/nám bylo sděleno, že do rozhodnutí disciplinární komise nesmíme používat sektorovou vlajku ani vlajky na tyčích. Dále všem kdo budou odhaleni na kamerových záznamech nebude umožněn vstup na stadion a mohou očekávat v případě potrestání klubu další sankce. Rozebírali se i maily od diváků na klubu, zde jsme se dohodli, že ze strany klubu i fanoušků se udělalo maximum proto aby lidé věděli, že jde o fandící zónu a aby se ji vyhnuli. Bohužel pro některé to nebylo dost a vznikly tak zbytečné stížnosti které nejsou milé ani nám ani klubu. Všichni chceme aby stadion býval plnější častěji a aby si fotbalu mohli užít jak aktivně fandící tak i ti pasivně čumící.

Forma reakce fanoušků nemohla být tak rychle připravena a v brzké době o ni budeme informovat, případně to sami poznáte na utkání. Co je jisté, Sektor S nevyklidíme z vlastní vůle.

Záznam pořídil dle své paměti M_L

Podobné články