Jak už napovídá nadpis článku všichni kdo vyrazili v neděli na utkání do Jihlavy zažili takovou malou Highway to hell. Respektive podle všech předpokladů měli zažít. A nakonec se tak vůbec nestalo. Ale pěkně popořadě.

Opět pro fanoušky připravilo sdružení SigmaUnited bus a opět byl problém ho naplnit, ale naštěstí pro všechny jsme to nakonec dali nějak všechno dohromady a v neděli úspěšně vyrazili. Posádka složená z slečen, mužů, chlapců i starších či mladších dědků (tímto zdravíme do Dvorců) se v poklidu poskládala do busu a vyrazilo se.

Ačkoliv předpoklad byl takový jak jest popsáno v nadpise, čili pekelný, nakonec vše bylo jinak. V buse se rozložili jídelní stoly přetížené pochutinami vpravdě čistě masového původu (za to posíláme pac a pusu do Babic Radarovi) a začla volná zábava. Během ní se nejeden člověk dozvěděl spoustu zajímavostí (například, že maják symbolizuje stabilitu 😀 ), ale i jiná moudra. A cesta tak uběhla až podezřele rychle.

Očekávání byla opět pekelná, protože v Jihlavě vždy byla ta jedna z nejhloupějších a nejagresivnějších ochranek. Krom velmi nesmyslné projížďky za doprovodu modré diskomusiky a opět velmi aktivní policie nás ovšem čekalo obrovské překvapení. V sektoru nebyly těžkoodění sekuriŤáci, ale normálně ovestovaní chlapíci, kteří se navíc chovali férově. A měli velmi daleko do přístupu ochranky třeba v Hradišti, kde se neštítí osahávat velmi intimní místa. Za nás tedy velké plus do Jihlavy. Drobnou chybou byl zavřený bufet, ale pro tu zhruba padesátku hostí se asi nevyplatí jej otvírat. A navíc aspoň mezi nás zavítala milá slečna jež roznášela vše co bylo po libosti.

#vysocinajihlava si na nas věří #přepíšeme #dějiny? #vysocinaSIGMA #9kolo #HETliga #SigmaOlomouc

A post shared by SigmaOlomouc.cz (@sigmaolomouc.cz) on

A už začal fotbal. Všichni jsme byli v očekávání co přinese přeci jen naše statistika s Vysočinou není zrovna hitparádová. A to se v podstatě ukázalo jako pravdivé. Slabší momenty střídali silnější aby vzápětí byly nahrazeny třeba ještě slabšími. To především v prvním poločase. Trošku jiný obrázek ovšem přinesl druhý poločas, kdy z přibývajícími minutami docházeli Jihlavským síly a naši začali předvádět neskutečnou parádu a útočnou smršť. Jediné co odolávalo modré lavině byl brankář Jihlavy a tím pádem i výsledková tabule. To naštěstí pro nás a k smutku domácích těsně před koncem prolomil David Houska. Jenž tak odčaroval Hanušovo kouzlo (ovšem před tímto gólmanem tedy klobouček). A v sektoru se samozřejmě rozlila neskutečná euforie.

V sektoru se v průběhu utkání nacházela cirka padesátka fanoušků a fanynek (samozřejmě jedna hezčí než druhá, škoda že byl fotbal 😀 ). Před nimi visely Modrobílá garda, Ultras Babice, ValMez, Kutnohorská zástava a Hanáci on tour. Jinak se žádná optická presentace nekonala, snad až na občasné vystoupení spíše patřící do burlesky.

Cesta zpět už byla bez překvapení a spokojeni a šťastní jsme dorazili v poklidu domů.

Co říci závěrem? 3 bode só doma, chlapci makají a dřou a my se po repre pauze (snad alespoň v jednom zápase nastoupí Faltič) vyplněné utkáními repre sejdeme opět v Sektoru S.

Podobné články