Čeká nás Sparta…

… neoblíbený soupeř z Prahy. A taky nenáviděný tým, který byl často tlačen. Toto postavení sice krapet Sparta ztratila, ale stále se Sigmě nedaří ji porážet příliš často. I přesto, že v posledních sezónách nebyla rozhodně Sparta nejsilnějším týmem, podařilo se nám ji porazit v posledním domácím ligovém zápase.

Připomeň si utkání se Spartou na fotkách od @MV-foto

Fans 🙂
Author: MICHAELA VALSOVAAperture: 2.8Camera: Canon EOS 650DIso: 1600Copyright: MICHAELA VALSOVAOrientation: 1
« 1 z 45 »

A nyní nás po necelém roce čeká opět utkání s tímto tradičním soupeřem. A bohužel je třeba si přiznat, že SIGMA není v tak komfortní situaci, jako minulý rok. Oproti minulému roku jsme na zcela opačném konci tabulky (hlavně na KONCI tabulky) a ani hra klukům nejde, tak jak by si sami představovali. A co hůř, Sparta momentálně (po dlouhé době) hraje koukatelný fotbal. Takže se dá očekávat velká návštěva sparťanských (schválně nepíšu pražských, protože tam to asi taková paráda zase nebude) fandů. Ale přesně tohle je moment pro nás, pro fanoušky SIGMY.

Modrobílí do boje!!!


Pojďte vzít všechny kamarády, fandy, blázny šílence i slušné lidi a pojďme podpořit Sigmičku. Teď je ten moment kdy jsme nejvíce potřeba. Ne když SIGMA vyhrává, ale ve chvílích slabších, kdy se nedaří. A pojďme pomoct SIGMĚ k dobrému výsledku a krásné hře. I toto může být moment, kdy se vše obrátí a nakonec ještě zabojujeme o lepší postavení v lize (třeba jako Jablonec minulý rok). Přijďte do Sektoru S a pojďte si užít parádní atmosféru. NAPLNO A DO KONCE!!!

#SIGMAsparta na Instáči

[wdi_feed id=“50″]