Po delší odmlce dané přestávkou, kterou nemají rádi ani fanoušci ani hráči (jedni nemají co dělat a druzí dřou), vám opět přinášíme hlasování o hráče měsíce.
Přesto, že především v lize nám chlapci příliš radosti neudělali, utkání k hodnocení je dost. A dokonce i gólů. I když především z #Molcup-u a tady nejvíce vyčnívá střelecká potence Tomáše Zahradníčka. Ba naopak na pováženou může být střelecká nemohoucnost našich útočníků. Jen jediný gól z výčtu a to pohárových Chorého považujeme za trošku málo. A z druhé strany ani naše obrana není zrovna neproniknutelná o čemž svědčí nejen tři střeli a jeden gól Pardubic. No nemáte to halsování fanoušci Sigmy jednoduché. Ale o to víc budeme zvědaví na vaše hlasování a výsledky tohoto měsíce Ale teď už k samotným utkáním a hlasování.

5. 8. Sigma – SFC Opava (1-1), gól Plšek z penalty
10. 8. Slavoj Polná – Sigma (1-10) hattrick Zahradníček (jeden z penalty), Falta, Habusta, Plšek, Vepřek, Sladký, Chorý, Hladík
13. 8. SK Prostějov – Sigma (1-1) Plšek z penalty
24. 8. Sigma – FK Pardubice (1-1) Sladký
27. 8. FC S&B Vlašim – Sigma (0-1) Štěrba

Tak tolik výčet zápasů ve kterých musel hráč nastoupit alespoň na 30 minut nebo významně ovlivnit utkání, abyste pro něj mohli hlasovat. A tady už hráči jež máte na výběr na první tři místa…

Pravidla Hráče sezony 2016/2017

1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasovat můžete do příštího pátku, po jeho skončení dojde k vyhlášení SU Hráče měsíce.
  3. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé 16 bodů, třetí-13, čtvrté-11, páté-9, šesté-7, sedmé-5, osmé-3, deváté-2.body a desáté-1. bod.