Na jaře pokračujeme v hlasování o hráče měsíce. Začínáme hned únorem, stihly se odehrát už tři ligová kola. A rozjezd jarní části sezóny 2015/16 nezačal nejlépe.

V 17.kole Sigma doma remizovala s Bohemians 2:2, když se jí povedlo otočit nepříznivý průběh dvěma slepenými brankami na začátku druhé půle. Bohužel vedení 2:1 neudržela. Zaskvěl se nový hráč v sestavě, z Plzně hostující Aidin Mahmutovič, který jednu branku dal a na druhou nahrál. Výborně zahrál i Michal Ordoš, který dal za Sigmu už 45.branku.
Druhý zápas v Brně byl totální propadák a zcela zasloužená prohra 0:2.

Třetí zápas jara proti Plzni už byl o něčem jiném. Z překopané sestavy vypadli Rode, Moulis, Ordoš a důvěru od začátku dostali Štěrba, Falta a Petr Ševčík. Vyloučen byl po druhé žluté Radakovič, Buchta chytl penaltu. Po prostřídání, když na plac přišli Chorý, Ordoš a Plšek, měla Sigma k vyrovnání hodně blízko. Bohužel to nevyšlo.
V únoru hrála Sigma ze tří zápasů 2x doma, ale získala jen bod, skóre 2:5 a dál se drží na 15. příčce.
Odehrané zápasy: Sigma- Bohemians 2:2, Brno- Sigma 2:0, Sigma- Plzeň 0:1

Pravidla Hráče sezony 2015/2016

1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasujete jen pro hráče, který nastoupil minimálně na 30 minut v lize či v poháru za A tým.
  3. Na hlasování bude předem určený čas, po jeho skončení dojde k vyhlášení Hráče měsíce.
  4. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé – 16, třetí – 13, čtvrté – 11, páté – 9, šesté – 7, sedmé – 5, osmé – 3, deváté – 2.body a desáté – 1. bod.