Sezona za námi, emoce snad opadly a jako obvykle je třeba zvolit hráče měsíce května a tím zároveň určit nejlepšího hráče celé sezony. Za která utkání tedy budete posílat hlasy?

Prvním z nich bylo venkovní na Dukle. Druholigový výkon body neznamenal. Bohužel předzvěst pádu. Druhým bylo opět na půdě soupeře, tentokráte na Slovácku. Výkon sudího Zelenky bohužel ovlivnil výsledek. Prohráli jsem 2:1, když náš gól vstřelil Navrátil. Posledním utkáním sezony byl domácí mač proti FK Teplice. Nejen předzápasové řeči, ale i situace v druhém, pro nás důležitém utkání, dávala vědět, jak to dopadne. Sigma jasně smetla odevzdané Teplice, hrající na půl plynu 6:0, když se prosadili 2x Štěrba, Ordoš, Chorý a Mahmutovič. Druhé utkání však dopadlo podle očekávání a Sigma se rozloučila nejméně na jeden rok s elitní soutěží.

Pro koho budeš hlasovat ty?

Pravidla Hráče sezony 2015/2016

  1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasujete jen pro hráče, který nastoupil minimálně na 30 minut v lize či v poháru za A tým.
  3. Na hlasování bude předem určený čas, po jeho skončení dojde k vyhlášení Hráče měsíce.
  4. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé – 16, třetí – 13, čtvrté – 11, páté – 9, šesté – 7, sedmé – 5, osmé – 3, deváté – 2.body a desáté – 1. bod.