Opět přinášíme výsledky hlasování vás fanoušků Hráč měsíce Sigma United. Musíme říct, že toto kolo pro nás bylo překvapivé (jak jsme avizovali na FB). Kuba Plšek až na pátém místě (přesto, že 22 z vás by ho rádo vidělo na 1. místě(???)), Tomáš Zahradníček se nedostal ani do první desítky stejně jako střelec Tomáš Chorý. A nás tedy překvapilo, že se malinko výš nedostal Martin Hála, ale budeme doufat, že bude pokračovat ve svých výkonech a ještě poskočí.

Ale nebudeme vás více napínat

Na třetím místě se umístil Uroš Radakovič
Pěkným druhým místem jste ocenili dobrou práci mladíka Jemelky
A zaslouženě vyhrál za měsíc říjen 2017 David Houska. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru i nadále

Celkovým pořadím vítězství Davida Housky pořádně otřáslo, když poskočil o 5 míst (9–>4). Zásadně si ale polepšil i Jemelka a poskočil i Buchta, i když se propadl pod Jemelku nad kterým po předchozím kole byl. První tři místa však jsou zcela beze změny. Uvidíme jak pozmění celkové pořadí příští, už listopadové kolo po kterém si malinko odpočineme (ale já přeci vím, že pak bude ještě kolo v prosinci, ale pak už si vážně odpočineme 😉 ). Kuba Plšek po delší době vstřelil gól, navíc se bude moct hned dvakrát předvést doma. Ale stejně to má celé mužstvo, tak uvidíme.

1….Uroš Radakovič……………..45 b.
2….Plšek…………………………………36 b.
3….Falta………………………………….31 b.
4….Houska………………………………27 b.
5….Jemelka……………………………..27 b.
6….Buchta……………………………….25 b.
7… Texl……………………………………20 b.
8….Chorý…………………………………18 b.
9….Zahradníček………………………….9 b.
9…Kalvach…………………………………9 b.
10….Moulis………………………………..5 b.
11…Sladký………………………………….4 b.
12…Vepřek…………………………………4 b.
13…Hála2…………………………………..2 b.

Bodování do celoročního hlasování je následující, za první místo 20 bodů, druhé – 16, třetí – 13, čtvrté – 11, páté – 9, šesté – 7, sedmé – 5, osmé – 3, deváté – 2.body a desáté – 1. bod.

Podobné články