Sektor S přerušuje bojkot a zve na 21.kolo HETliga

Video kterým SektorS oznamuje přerušení bojkotu a vyzývá fandy Sigmy k návštěvě utkání s Karvinou

Zveřejnil(a) SK Sigma Olomouc dne Čtvrtek 15. března 2018

Je to zhruba 14 dní kdy jsme na tomto webu vysvětlovali důvody pokračování našeho tichého bojkotu (přečteš tady). A přesto, že pro vedení jsme stále nepotřební průseráři (unnecessary troublemakers) a náš protest (a jeho vysvětlení) nestačili ani na zahájení debaty s námi (děkujeme všem kteří nás podpořili, mnohokrát díky). A přesto jsme se demokraticky rozhodli, že bojkot dočasně přerušíme. Snad však ne na dlouho. Možná si říkáte proč to.

Náš bojkot byl vždy směřován na vedení, ne na hráče. Dokonce i v momentech kdy to sami hráči nechápali a stáli třeba proti nám, nebo snad měli pocit že nejsme potřeba. A tak s jejich úspěchy a skvělou hrou jsme si vesele mohli bojkotovat (měli jsme na to dost času – jízda skoro celou druhou ligou a následně podzimem HET ligy). To se však momentálně změnilo. Nejde tak o „pouhé“ čtyři získané body, ale spíše o herní projev který není tak „blýskavý“ jako byl na podzim. A co hůř, od utkání s Plzní, má klesající tendenci (snad jen více smůly než je zdrávo 😉 ). A tak máme pocit, že nyní potřeba jsme, že je třeba našich hlasivek. Na 119%. Od začátku utkání, až do konce. A bude-li třeba i déle. A tak přerušujeme bojkot. Byť dočasně, než se chlapcům z týmu začne opět dařit (a to si piště, že se opět dařit začne, protože ti borci stále makají a to je to nejdůležitější). Poté se, byť neradostně, opět vrátíme k tichému bojkotu prvních 30 minut utkání.
Možná si po výše napsaných řádcích říkáte jestli nejsme příliš samolibí? „Vždyť ten jejich počet je k smíchu.“ A ano máte pravdu. My si uvědomujeme, že naše počty nejsou ideální. Ale zase k zmíněným okolnostem by to mohlo být i mnohem horší (a kdo ví třeba i brzo bude ).

Vyzýváme tedy všechny fanoušky, výtržníky, ultrasáky (odkudkoli – z Jihu, z Hodolan), všechny Sigmáky, ať už bývalé nebo současné, ať už naštvané na vedení, nebo jiné zase na ultras, dojděte na utkání s Karvinou. Dojděte do Sektoru S a pojďme dotlačit „ty naše kluky“ k vítězství a representativní hře. Pojďme ukázat jak má kotel vypadat (i když třeba nejsme TRIBUNA VEMEN, tak vychválená hráči i trenérem po minulém utkání) a může vypadat.

My i hráči si to zasloužíme.

NAPLNO A DO KONCE
SEKTOR S, ULTRAS SIGMA

P.S.: Kdokoliv by měl strach že může dojít v SEKTOR S k újmě, nechť jde k místu kde stupínek stával a kde mu Metla garantuje bezpečnost.

Od 8.3. výprodej mikin s 18 a 25% slevou

Podobné články