MS v Rusku, ale už i příprava

Zatímco na ruských stadionech se úspěšně rozjelo mistrovství světa, tady v té naší kotlině se pomalu rozjíždí příprava na fotbalové ligy. V našem případě, na tu nejvyšší. Pro tento rok Fortuna liga. A aby toho nebylo málo je také třeba se připravit na předkolo Evropské ligy, kdy už za čtyři vítězství se můžeme vyšvihnout až do základní skupiny Evropské ligy a to by pro klub byla velmi příjemná dotace okolo 80. mil.. K tomu však je zatím daleko. A my tedy krom soustředění se na naše oblíbená mužstva na šampionátu bychom pomalinku už měli začít hledět i na přípravu naši Sigmičky. K tomu vám snad pomůže níže připojený fahrplan, který bohužel zatím není zcela zaplněn. Ale dle informací které máme to rozhodně není chybou našeho klubu. Ale zcela jistě půjde o zajímavé soupeře.

Do jízdního plánu přípravy jsme pro vás tentokráte přidali i hráče kteří se přípravy účástní. A zatím až na hráče z Jihlavy (Pavel Dvořák – útočník) jde o známá jména a několik nováčků z mládežnických mužstev (Zlatohlávek, Matoušek, Zmrzlý, Spáčil, Baďura). Šanci vybojovat si místo v Áčku dostanou i navrátilci Matěj Hýbl (hostování Vítkovice) a Jan Štěrba (hostování Karviná). Díky reprezentačním povinnostem mají pozdější nástup na přípravu Zlatohlávek a Jemelka.

Zatím nedošlo k žádným výraznějším pohybům v kádru SK Sigma Olomouc, ale je třeba mít na paměti, že přestupní okno (pro českou ligu) se uzavírá až 8. 9. 2017. Čili zatím stále není nic jistého. A o naše hráče jistě zájem byl. A dá se tak čekat, že klub podstupuje tvrdá jednání se zájemci o naše hráče. Čekali bychom Plšu, Radakoviče a určitě někdo ze záložní řady. Ovšem nesmíme zapomínat ani na to, že i vedení Sigmy chce kádr posílit. Takže se nechme překvapit jak nakonec bude kádr Sigmy vypadat a co všechno takto složené mužstvo dokáže. Před minulou sezónou každý očekával boj o záchranu a byl z toho boj o poháry. Snad se tento rok situace neprohodí a SIGMA bude opět bojovat o vyšší příčky. I s přihlédnutím na nový systém ligy.

Plán přípravy


P.S.: Chybějící zápasy budou po oznámení doplněny.

Podobné články