Cirka před 48 hodinami nám došla zpráva od jednoho z největších srdcařů Sigmy pana Miloše Machů, podívat se můžete třeba tady. Zřejmě po pěti letech se rozhodl, zcela jistě samostatně, rozdávat mezi fanoušky radost a lásku.

Dobrý den,
nebude-li z Vašeho článku „25.kolo HET Ligy: Baník na Sigmě- veni, vidi, v p..i“ odstraněno do 48 hodin „finančně podporuje rozdělení domácího kotle směrem na jižní tribunu“, předám tuto záležitost právnímu zástupci k dalšímu postupu z důvodu pomluvy na základě § 184. A zároveň budu nabádat i ostatní fanoušky, kteří se na tvorbě choreí na jižní tribuně podílejí, ať už finančně nebo svým volným časem, aby se do tohoto sporu přidali také.

S přáním hezkého dne Miloš Machů

Tak tedy pane Machů, splňte si svůj vlhký sen a žalujte nás (kdopak bude váš právní zástupce?, p. Konečný???), jsme velmi zvědavý na výsledek. Ale věřte, že jestli si myslíte, že takto vytvoříte silnou olomouckou fanouškovskou scénu tak se velmi pletete. Jediné čeho dosáhnete, že budete nenávidění všude, po celé republice.

P.S.: Vámi zmíněný článek nepsal p. Vaida, ale já, M_L alias p. Králík. Takže svou žalobu případně veďte na tu správnou osobu.

Děkujeme

Podobné články