Drazí přátelé, naši čtenáři,

opět se nám přehupuje rok do roku nového, sezóna z podzimní na jarní a hlavně nám končí rok 2018. V tom jsme toho společně zažili spoustu. Pády i vzestupy, radost i smutek, zápasy třibodové, jednobodové ale i bezbodové. Takový už je život. AŤ už ten fotbalový nebo i normální.

A v tom našem společném fotbalovém jsme pro vás za rok 2018 připravili 127 příspěvků (průměrně deset na měsíc) – fotografií, reportů z utkání, předzápasových inf, videí a spoustu dalšího obsahu na Facebooku a Instagramu. Stránky navštívilo 53 000 uživatelů. Zkrátka byly jsme tu pro vás.

Ale přichází rok nový, rok SIGMY, rok 2019. Rok kdy se náš klub dožívá požehnaného věku 100 let. A i tímto rokem vás chceme provázet. Chceme pro vás připravovat to nejzajímavější, nejlepší čtení a přidat další formy obsahu. Snad se nám podaří dotáhnout několik změn které by k tomu měli dopomoct. A také dáli Bůh, společně oslavíme 100 let SIGMY. Ovšem je také možné, že je to náš poslední společný půlrok. Tak si ho prosím užívejte stejně jako si ho užíváme my.

Ještě jednou Vám všem děkujeme, že naši Sigmáckou stránku navštěvujete a dáváte nám tak sílu stále tvořit.

V Novém i novém roce jděte do všeho po hlavě, srdíčkem zkrátka NAPLNO A DO KONCE!
Stejně tak se budeme snažit i my.

P.S.: Moc děkuji všem členům redakce, že se mnou vydrží a přečkají pomalý pokrok který máme