Měsíc s měsícem se sešel a opět vám přinášíme hlasování o hráče měsíce Sigma united. A konečně je hodně co hodnotit, snad ve všech ohledech se daří a tak pojďme na to nejdůležitější.

Měsíc začal ne příliš příjemně a to odložením utkání s Táborskem (ten se dohrává shodou okolností právě dnes). Dále už je to však pouze positivní.

10. 9. před asi 50 fanoušků proti FK Fotbal Třinec nastartovala série vítězství – 1:2, stále nestříli žádný z útočníků ale Kuba Plšek (26. a 40. minuta).

17. 9. před necelými dvěmi tisíci diváků porážíme Dynamo České Budějovice – 1:0 ve skluzu se trefil Michal Vepřek, můžete vidět zde.

20. 9. jedinou kaňkou na měsíci záží byla pohárová prohra s FC MAS Táborsko – 1:2, úspěšným střelcem Tomáš Chorý.

25. 9. jsme se venku postavili FK Varnsdorf a opět úspěšně – 0:3, tentokrát se konečně trefil útočník, Chorý. A vedení navýšil Šimon Falta. Positivem jistě je i třetí vychytaná nula Milošem Buchtou.

30. 9. posledním hodnoceným utkáním je domácí výhra nad Viktorkou Žižkov před 2269 diváky – 2:0, vítěznou branku vsítil opět Tomáš Chorý a závěrečnou dorážku do prázdné branky po dlouhém sprintu zařídil vítěz z minulého měsíce Martin Sladký. Čtvrtou nulu opět udržel Miloš Buchta.

Za minulý měsíc máme co hodnotit a doufejme, že v říjnu to nebude vypadat jinak, koneckonců již dnešek napoví.

Pravidla Hráče sezony 2016/2017

  1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasovat můžete do příštího pátku, po jeho skončení dojde k vyhlášení SU Hráče měsíce.
  3. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé 16 bodů, třetí-13, čtvrté-11, páté-9, šesté-7, sedmé-5, osmé-3, deváté-2.body a desáté-1. bod.

Podobné články