Minulý týden nám již začala svým prvním kolem 1. fotbalová liga a vy jste mohli tipovat na výsledek, návštěvu a další atributy, které se schovávají v tipovačce pořádané Sigma United.

Ovšem až nyní jsme se dostali k vyhlášení výsledků minulého ročníku (tady tedy oblíbená výmluva poslední doby na covid neobstojí). Než se dostaneme ke konečným výsledkům, chtěli bychom vám všem poděkovat, že s námi ve stále slušném počtu tipujete. A doufáme, že tomu tak bude i v této sezóně, která jak si přejeme, bude lepší než-li minulá. Zároveň máme tu čest vám oznámit, že novým dárcem výher do Tipovačky se stává naše, fanouškovská, značka Original 1919. Ceny pro současnou sezónu budou tedy tyto – 1. místo dres SK Sigma Olomouc (dle nabídky fanshopu), 2. místo mikina z produkce Original 1919 a 3 místo tričko z produkce Original 1919. Ceny doplní pro dospělé pivíčka z produkce Velkobystřického minipivovaru TVARG. Tolik tedy informace k právě započatému ročníku Tipovačky SU a nyní již fanfáry pro vítěze ročníku minulého. Třetí, druhé a první místo.

Na třetím místě se se 102 body umístil PANY (bývalý sponzor Tipovačky, za což mu ještě jednou děkujeme). Získává kapitánskou pásku podepsanou kapitánem mužstva SK Sigma Olomouc. Byl velmi těsně předběhnut tipérem na 2. místě s přezdívkou Tlaci, který získává míč podepsaný od všech hráčů A-týmu SK Sigma Olomouc. A králem tipérů za minulou sezónu, s pohodlným náskokem 15 bodů, se stává Pingpongac. Ten získává dres v designu pro sezónu 20/21 a číslicí 11. Jako jedenáctý ročník tipovačky SU, který tímto považujeme za uzavřený. Nezbývá než prohlásit ročník nový za otevřený a nezapomeňte opět tipovat a bojovat o skvělé ceny z produkce Originalu 1919.

Všem výhercům gratulujeme a v nejbližší době mohou očekávat emaily s bližšími instrukcemi.

P.S.: Pokud se chcete zúčastnit Tipovačky SU, je to velmi jednoduché. Na stránce registrace do Tipovačky SU vyplníte požadované údaje a již se můžete pustit do tipování. Hodně štěstí 😉

Podobné články