Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

OSOBNÍ ÚDAJE
Osobní údaje zpracováváme dle § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. Osobní údaje nebudou předány třetí straně a budou využity pouze pro účely tohoto e-shopu (dodání objednaného zboží, další marketingové účely). Schválením obchodních podmínek, dáváte svolení se zpracováním vašich osobních údajů v míře nezbytně nutné pro prodej a marketing tohoto e-shopu. Klient může písemně (mailem) požádat o vymazání s databáze.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB
Nabízíme vám zboží pro fanoušky Sigmy, nonstop, až do vašeho domova. Naše zboží si můžete objednat na tomto e-shopu

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás budeme kontaktovat.

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Dle § 53 odstavce 7 občanského zákoníku má zákazník právo do 14 dní odstoupit, bez uvedení důvodu, od smlouvy.

PLATBY
Platby jsou prováděny přes platební bránu PAYS. Můžete využít tyto druhy platby – kartou, QR platbou, mobilní platbou nebo pay-palem. Platby jsou zpoplatněny dle typu, např. u karty je to 5,-kč+2,6% z transakce. Pokud by nebylo něco v pořádku s platbou a chtěli byste ji reklamovat, zašlete nám prosím co nejdříve po platbě podrobnosti na email reklamace@pays.cz nebo volejte 541 218 084.

BALNÉ A POŠTOVNÉ
Objednané zboží vám zašleme poštou. Pokud máte zájem, můžete si domluvit osobní převzetí v okolí Olomouce, případně v termínech zápasů. Cena poštovného a balného je pevně stanovena na 119,- (po ČR). Pokud byste chtěli dodat mimo ČR, kontaktujte nás a určitě se nějak dohodneme.

DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta je do 5 pracovních dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

VÝMĚNA ZBOŽÍ
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu, případně po dohodě v okolí Olomouce osobně. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace rádi vyřídíme k Vaší spokojenosti a to individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Vaší povinností jako Kupujícího je zboží si po jeho převzetí prohlédnout tak, aby jste zjistili případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. (Občanský zákoník, § 53, odst. 7).
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací, Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

Provozovatel e-shopu:
Dominik Králík
ič: 87949024
mail: original1919@gmail.com