Opět po měsíci je pro vás připravené hlasování o hráče měsíce. Tentokrát dubna, který nám po delší době přinesl aspoň trochu radosti.

Začalo to hned první utkání s Baníkem, které bylo vpravdě klíčové. V celku v pohodě (ovšem s notnou dávkou štěstí) jsem jej přehráli 6:2, především díky lepšímu výkonu v druhé půli a famóznímu Ordošovi . Poděkovat můžeme jistě i útočnému výpadu Uroše Radakoviče, na kterého byla písknuta penalta. Tu proměnil Jakub Plšek Sigma – Baník z webu Synot ligy

Poté následovala těsná prohra v Liberci (Liberec – Sigma pohledem webu Synot ligy, která nás ale především připravila o stálici hlasování v hráči sezóny, gólmana Miloše Buchtu. Je tedy otázkou zda-li může udržet své doteď luxusní vedení. A zda-li si to vůbec za svůj čelní výpad případně vůbec zaslouží.

Domácí remíza s nepříliš dobře hrající, nenáviděnou Slávii přinesla ovšem dalšího adepta na hráče měsíce Honzu Navrátila který Sigmu svým gólem poslal do vedení, ale bohužel Sešívky nakonec vyrovnali Sigma – Slavie pohledem webu Synot ligy

Asi nejhorším utkáním v dubnu byla prohra na hřišti „Minářovi“ Mladé Boleslavi. K tomu utkání snad ani není co napsat. Prostě peklo pro fanoušky. Positivem by mohl být gól Šimona Falty, ale za stavu 2:0 v 5. minutě to vlastně tak dobré není FK Mladá Boleslav – Sigma na stránkách Synot ligy

Posledním utkáním a vlastně druhým s plným počtem bodů v dubnu bylo utkání s Jabloncem. V tomto utkání se prosadil velmi vyjímečný střelec (a proto utkání i kapitán) Martin Šindelář. Ale nejlepším hráčem utkání asi opět lze hodnotit Michala Ordoše, protože poté, co přišel na hřiště v druhé půli, jako správný žolík rozhodl zápas o uchování naděje na záchranu. Sigma – Jablonec pohledem webu Synot ligy

Statistiky hráčů:
Do hodnocení se započítávají hráči, kteří odehráli minimálně třicet minut alespoň v jednom zápase (v závorce statistiky : počet zápasů, počet minut, góly/obdržené branky, asistence):
Petr Ševčík (5-450-2-0) Martin Šindelář (5-450-1-0) Šimon Falta (5-440-1-1)
Martin Hála (5-440-0-0) Jan Navrátil (5-422-2-3) Michal Ordoš (5-386-2-4)
Uroš Radaković (5-384-0-0) Michal Reichl (3-270-6) Jakub Petr (5-267-1-0)
David Houska (5-266-0-0) Jakub Plšek (3-246-1-0) Michal Vepřek (3-243-0-0)
Tomáš Chorý (3-217-0-1) Tomáš Malec (5-105-1-0) Miloš Buchta (2-180-4-1ČK)
Aidin Mahmutovič (2-67-0-0) Jan Štěrba (1-66-0-0) Tomáš Zahradníček (2-39-0-0)

Hlasovat můžete do středy 18.15 (tj. do výkopu utkání se Slováckem).

Pro koho budeš hlasovat ty?

Pravidla Hráče sezony 2015/2016

1. Hlasujete pro tři nejlepší hráče v daném měsíci. První dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod.
  2. Hlasujete jen pro hráče, který nastoupil minimálně na 30 minut v lize či v poháru za A tým.
  3. Na hlasování bude předem určený čas, po jeho skončení dojde k vyhlášení Hráče měsíce.
  4. Celkové hlasování o Hráče sezóny 2015-2016: do něj se započítá z každého měsíce deset nejlepších hráčů s následným bodováním: první místo-20 bodů, druhé – 16, třetí – 13, čtvrté – 11, páté – 9, šesté – 7, sedmé – 5, osmé – 3, deváté – 2.body a desáté – 1. bod.