Po letní přípravě a ročníku v FNL se opět vracíme do první ligy a dle vyjádření vedení i hráčů tam nechceme paběrkovat. A hlavně se nechceme stát Plzní minulosti, když lítala mezi první a druhou ligou (že to byl konec zlé a začátek skvělé éry to je vedlejší – ale také muselo dojít k velkým personálním a vlastnickým změnám). Potud je vše v pořádku. Musíme si však klást otázku – Bude tomu tak doopravdy?, a popravdě o tom máme velké pochyby.

Je super, že všichni hráči presentují jak nechtějí po třetí spadnout, trenér zase, že nechce na záchranu ani myslet a sportovní manažer (který prý nebyl vyhozen jen kvůli výstupní klauzuli, dárku od Lébra na rozloučenou, už minulý rok) zase zastavit jo-jo efekt. To vše se má podařit s “posilami” obráncem Romanem Polomem, defenzivního záložníka Lukášem Obročníkem a útočníkem Zdeňkem Linhartem. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na “podobný rozpočet jako v minulých sezónách a to i navzdory dietě, jak napsali v tomto článku na iDnes.cz

Ovšem ten rozpočet si pojďme dále rozložit dle slov z výše zmíněného článku a sportovního manažera Mináře (proč o rozpočtu mluví sportovní manažer???) –

Rozpočet se pohybuje do šedesáti milionů. Je zabezpečený, samozřejmě vždycky je potřeba během sezony něco doplnit. V případě, že by se povedl úplatný převod stadionu (na město – pozn. red.), tak bychom mohli říct, že je stoprocentně zabezpečený,“ prozradil Minář.

Co to znamená podle nás? Rozpočet se pohybuje do šedesáti milionů – rozpočet plánujeme na 60, ale možná máme tak 50 nebo vlastně možná i méně, kdo ví. Vždycky je potřeba během sezony ho doplnit a dá-li Bůh, tak se nám to i podaří, vlastně teda možná, nebo taky ne. Ale pokud prodáme městu stadion tak už máme rozpočet na 100% zajištěn – a budeme moct povracet dluhy které vnitřně vůči některým osobám máme. Aneb doba je růžová.

Ale samozřejmě tohle nás, fanoušky nemá zajímat (co na tom, že po městě kolují i informace, že peníze má Sigma do září), máme držet hubu a krok, případně fandit. A tak to taky uděláme. Ale přesný plán po nás nechtějte, ten se bude tvořit až příští středu při “brainstormingu” fanoušků. Takže kdo do toho chcete mluvit, tak určitě dojděte Schuzka_kotelniku. Protože i na vás je budoucnost fandění na Sigmě a potažmo i Sigmy.

A odpověď na otázku jež jsme v nadpise nadhodili? Doufejme, že lepší než jak se momentálně zdají předpoklady.

NAPLNO A DO KONCE
P.S.: Opravdu pane Jílek doufáte, že svou hrou přilákáte davy fanoušků? Nebylo by už lepší pohlédnout pravdě do očí a přiznat si, že to nejde. Že pes je zakopán poněkud někde jinde.

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Výjezd na Baník se plní, jeden autobus už je obsazen. Vyraž Sigmáckým busem i ty!

Podobné články